Pro stažení souboru musíte zadat e-mail, na který jste tento produkt objednávali. Soubor mohou stáhnout pouze uživatelé, kteří produkt objednali a jimž byla objednávka odeslána.

3D pero s displejem - pro ruční tisk 3D modelů


3D pero nabízí spoustu možností pro kreativní tvoření. Neslouží pouze na kreslení, díky této jedinečné technologie lze vytvářet nejrůznější plastické objekty. Zobrazit více
Cena 429 Dostupnost: Skladem v ČR
Počet lidí prohlížejících si produkt: 14
Naposled zakoupil/a: A. P.

 

3D pero nabízí spoustu možností pro kreativní tvoření. Neslouží pouze na kreslení, díky této jedinečné technologie lze vytvářet nejrůznější plastické objekty. Pero funguje na stejném principu jako tavná pistole, to znamená, že za pomoci správné teploty taví vložený materiál, a vy pomocí pera tvoříte. Výhodou je, že lze malovat nejen na plochu, ale také do prostoru, což vám nabízí takřka neomezené možnosti pro vaší tvorbu.Obsluha 3D pera je velmi jednoduchá a s pomocí rodičů si vyhrají i menší děti.

 

Jak se 3D pero používá:

Připojte adaptér pera do napájecího konektoru na konci pera. Pero zapnete podržením spodní šipky na boku pera. Tlačítky u displeje zvolíte materiál PLA a poté zmačknete boční spodní šipku, tím se pero začne zahřívat a bude svítit oranžová kontrolka. Poté, co kontrolka svítí zeleně, je pero připravené k použití. Do plnícího otvoru na vrchu pera vložte PLA náplň v barvě, se kterou chcete tvořit. Přidržením spodní šipky na peru se začne náplň vtlačovat do šipky. Náplň se vytlačuje automaticky, při kreslení není nutné mačkat žádné další tlačítko. Pero se samo automaticky vypne po pěti minutách nečinnosti nebo přidržením horní šipky na boku pera. Pro opětovné spuštění vytlačování náplně zmáčkněte tlačítko vpřed. Pro vyndání náplně nebo výměnu barvy náplně zmáčkněte tlačítko pro zpětný posun.

 

Co je to PLA filament:

PLA je termoplastický polyester, který se vyznačuje dobrou pevností a stálobarevností. Jedná se o materiál ze kterého je vyrobena náplň do vašeho 3D pera. Základem pro výrobu tohoto materiálu jsou obnovitelné zdroje, jako například kukuřičný škrob. Tavná teplota materiálu PLA je kolem 180°.

 

Obsah balení:

  • 1x 3D pero
  • 1x stojánek na 3D pero
  • 1x kabel do zásuvky
  • 3x barevná náplň PLA

 

 


Hodnocení produktu 3D pero s displejem - pro ruční tisk 3D modelů

5
10 hodnocení
Jak ověřujeme hodnocení?
388
zákazníků již zakoupilo
100%
zákazníků doporučuje
2
uživatelských recenzí


Může se hodit

Neocomb - Magnetická stavebnice

Neocomb - Magnetická stavebnice

Vylepšená verze známého hlavolamu Neocube, doplněnou o tyčinky. Díky tomu je možné vytvářet další…

319 Kč Detail
Magnetická stavebnice Magnastix – 103 - 157 dílků

Magnetická stavebnice Magnastix – 103 - 157 dílků

Magnetická stavebnice Magnastix je jednou z nejpopulárnějších hraček na světě.

319 Kč Detail
Solární stavebnice SolarBot 6v1

Solární stavebnice SolarBot 6v1

Solární stavebnice je vynikající naučná hračka, snadno ukáže jak solární energie vlastně funguje

165 Kč Detail