Pro stažení souboru musíte zadat e-mail, na který jste tento produkt objednávali. Soubor mohou stáhnout pouze uživatelé, kteří produkt objednali a jimž byla objednávka odeslána.

Clona do auta - Clear View


Ochrana proti oslnění ve dne i v noci! Chrání před sluncem, a oslepení protijedoucími vozidly. Zobrazit více
Cena 189   490 Kč -61% Dostupnost: Skladem
Počet lidí prohlížejících si produkt: 2
Naposled zakoupil/a: J. Š. 

Chraňte své oči a udělejte jízdu autem bezpečnější. Oslepení sluncem nebo světly reflektorů protijedoucího vozidla je při řízení automobilu nejen velmi nepříjemné, ale také nebezpečné. Clona do auta pro zlepšení viditelnosti vám pomůže tento problém odstranit a udělat tak jízdu příjemnější.

Černá clona chrání před sluncem, oranžová je určená na noc, kdy zabrání oslnění reflektory protijedoucích vozidel. Rozptyluje světlo a zvyšuje komfort vaší jízdy.

Běžné clony, které naleznete v autech sice zabrání oslnění světlem nebo sluncem, ale zároveň zakryjí celý výhled na cestu. S touto clonou je to jiné! Spojuje se zde technologie filtrování a lomení světla tak, že se okamžitě zvýší jasnost a ostrost obrazu před vámi. Současně však nezakryje výhled na vozovku. Je totiž vybavena dvěma průhlednými vrstvami: denní a noční.

Denní vrstva zmírňuje oslepující sluneční záření, zatímco noční vrstva pomůže zlepšit viditelnost při jízdě v noci. Pokud jste nositelem dioptrických brýlí a nemůžete nosit současně sluneční brýle, clonu určitě využijete. Stačí ji sklopit a slunce vás okamžitě přestane oslepovat.

Při řízení vás slunce může oslepit během jediné sekundy, ale pokud máte clonu sklopenou, nemůže se to stát! Vaše jízda autem bude bezpečná a navíc bez uslzených a unavených očí.

Soumrak, tma, zatažená obloha – to vše jsou ne zrovna ideální podmínky na řízení. V těchto případech vám doporučujeme použít oranžovou clonu. Rozptýlí dočasné světlo protijedoucích vozidel a zajistí dokonale ostré vidění.

 

Podrobnosti:

  • určeno k montáži na běžnou sluneční clonu v autě
  • v případě potřeby se snadno sklopí
  • pro lepší vidění v obtížných světelných podmínkách
  • rozptyluje oslnivé bodové světlo
  • minimalizace stresu a podráždění očí
  • skvělé pro osoby s dioptrickými brýlemi 
  • materiál: akryl
  • 2 transparentní clony v černé a oranžové barvě
  • rozměry clony: 30x13 cm

 

 

 

Ilustrační videoNávod ke stažení


Hodnocení produktu Clona do auta - Clear View

4.9
10 hodnocení
305
zákazníků již zakoupilo
80%
zákazníků doporučuje
3
uživatelských recenzí