Pro stažení souboru musíte zadat e-mail, na který jste tento produkt objednávali. Soubor mohou stáhnout pouze uživatelé, kteří produkt objednali a jimž byla objednávka odeslána.

CYCLONE TUBES 3D – Trubková autodráha


Překvapte své dítě zábavnou 3D autodráhou. Autodráha je z dílků, které se spojují do tunelové dráhy Zobrazit více
Cena 569   799 Kč -29% Dostupnost: Skladem
Počet lidí prohlížejících si produkt: 2
Naposled zakoupil/a: V. K. 

Překvapte své dítě zábavnou 3D autodráhou. Autodráha je z dílků, které se spojují do tunelové dráhy která může být pevná nebo flexibilní navíc svítí ve tmě! Stačí do tunelu pustit  USB dobíjecí LED autíčko a uvidíte, jak se řítí všemi směry!  Autíčko může jezdit vodorovně, stoupat nebo  jezdit smyčky, aniž by jakkoliv zpomalilo.

Autodráha je barevná, flexibilní a pracuje s dobijecím autíčkem. Tunelová závodní dráha se může ohýbat. Dokonce můžete dráhu držet a manipulovat s ní v době, kdy se v ní autíčko prohání.

Tato jedinečná závodní dráha s délkou 3,3 m je vyrobena z flexibilních dílů, které se dají jednoduše spojovat a umožňují měnit design dráhy do jakéhokoliv tvaru nebo vzoru.

Autodráha může být ohebná nebo pevná. Toho docílíte otočením jednotlivých dílů, které část dráhy uzamknou. Zbytek tunelu zůstane ohebný a průžný. Dráha má vstupní součástku, kterou autíčko do tunelu umístite, zavřete dvířka a závod může začít.

 

Podrobnosti:

  • Nabíjení baterie autíčka pomocí USB kabelu
  • Délka 3,3 metrů
  • Dráha ve tmě svítí
  • Díly se navzájem spojují, za pár vteřin postavíte závodní dráhu podle vlastních představ.
  • Závodní dráha se dá ohýbat, kroutit a otáčet v každém směru.

 

 


Hodnocení produktu CYCLONE TUBES 3D – Trubková autodráha

0
0 hodnocení
62
zákazníků již zakoupilo
100%
zákazníků doporučuje