Pro stažení souboru musíte zadat e-mail, na který jste tento produkt objednávali. Soubor mohou stáhnout pouze uživatelé, kteří produkt objednali a jimž byla objednávka odeslána.

Kreativní stavebnice - Bunchems -Thorn Ball


Stavebnice zaručí nekončící hry, při kterých si vaše děti užijí velký kopec zábavy. Zobrazit více
Cena od 195   320 Kč -39% Dostupnost: Skladem v ČR
Počet lidí prohlížejících si produkt: 20
Naposled zakoupil/a: L. B.
 

Potěšte své děti kreativní sadou Bunches, se kterou bude vždy skvělá zábava. Naleznete v ní až 1000 kousků speciálně upravených kuliček, které snadno drží pohromadě, čímž pomáhají tvořit nejrůznější obrázky nebo figurky.

Stavebnice zaručí nekončící hry, při kterých si vaše děti užijí velký kopec zábavy. Kuličky s unikátním povrchem snadno drží pohromadě, umožní poskládat cokoliv vás napadne.

Unikátní kreativní sada pomáhá při rozvoji dětské představivosti, zručnosti a motoriky. Barevné kuličky se snadno spojují, ale také rozdělují. Umožňují tak vytvářet stále nové figurky a zažívat s nimi nová dobrodružství.  S praktickými doplňky, které jsou součástí balení, můžete přidat figurkám například oči, ústa, knírek či brýle. 

Vhodné pro děti od 4 let za přítomnosti dozoru dospělých - stavebnice obsahuje malé kousky, které by mohlo dítě spolknout.

 

Varianty produktu :

  • 400 kusů
  • 500 kusů
  • 600 kusů
  • 800 kusů
  • 1000 kusů

 

 


Hodnocení produktu Kreativní stavebnice - Bunchems -Thorn Ball

4.9
87 hodnocení
1767
zákazníků již zakoupilo
99%
zákazníků doporučuje
38
uživatelských recenzí