Pro stažení souboru musíte zadat e-mail, na který jste tento produkt objednávali. Soubor mohou stáhnout pouze uživatelé, kteří produkt objednali a jimž byla objednávka odeslána.

Solární stavebnice 14 v 1 - Vesmír


Solární stavebnice je vynikající naučná hračka, snadno ukáže jak solární energie vlastně funguje Zobrazit více
Cena 349   520 Kč -33% Dostupnost: Skladem v ČR
Počet lidí prohlížejících si produkt: 3
Naposled zakoupil/a: L. V.
 

Solární stavebnice je vynikající naučná hračka, snadno ukáže jak solární energie vlastně funguje. Nejsou zapotřebí žádné baterie, vše je napájeno pouze ze solárního článku. Pomocí malého solárního panelu a miniaturního motorku rozpohybujete vámi sestavené modely.

Účelem každé hračky je, aby dokázala zabavit dítě. Problémem většiny hraček je skutečnost, že děti brzo omrzí. To je jedním z důvodů proč vnikla inteligentní mechanická Solární stavebnice . Jedná se o skvělou hračku pro kluky i pro holky. 

Postavit můžete jednoho z mnoha robotů, kteří se pohybují po zemi i po vodě. Solární stavebnice je unikátní stavebnice, ze které lze poskládat různé hračky. Nemusíte se při tom omezovat pouze na jeden model, stavebnice může být kdykoli rozložena a opět poskládána, čímž se stává zdrojem nekonečné zábavy. Robot je poháněn solárním článkem, takže je vhodným dárkem i v případě, že Vás trápí ekologie.

 

 


Hodnocení produktu Solární stavebnice 14 v 1 - Vesmír

0
0 hodnocení
6
zákazníků již zakoupilo
100%
zákazníků doporučuje