Pro stažení souboru musíte zadat e-mail, na který jste tento produkt objednávali. Soubor mohou stáhnout pouze uživatelé, kteří produkt objednali a jimž byla objednávka odeslána.

Dětská stavebnice stavění pevnosti, bunkrů


Pokud jste někdy v dětství chtěli postavit mrakodrap, raketu nebo pyramidu, nyní můžete Zobrazit více
Cena 369   480 Kč -23% Dostupnost: Skladem v ČR
Počet lidí prohlížejících si produkt: 14
Naposled zakoupil/a: P. B.
 

Pokud jste někdy v dětství chtěli postavit mrakodrap, raketu nebo pyramidu, nyní můžete. Díky jedinečné stavebnici mohou vaše děti postavit cokoli od základů. Pomocí univerzálních tyček jako nosníků a míčků jako spojovacích prvků můžete postavit cokoli od složitých pevností, jeskyně, hracího stanu, rakety, domu, iglú, zámku pro princezny, tunelu a dalších. Je čas postavit svou první pevnost, přikrýt ji dekou a prozkoumat ji zevnitř!

 

Podrobnosti:

  • Popusťte uzdu své kreativitě a budete moci stavět ty nejsložitější stavby a objekty. Postavte si jeskyni, stan, raketu, dům, iglú, zámek pro princezny, tunel, teepee, pirátskou loď a další. Stačí přidat deku a vytvořit si úkryt.
  • Podněcujte kreativitu a představivost
  • Ideální kreativní hračka pro 2-3 a více dětí. Děti společně plánují a řeší problémy a staví různé kreativní konstrukce.
  • Vytvořte si své vlastní království – Prohlaste tento prostor za svůj vlastní! Postavte si velkolepou pevnost z 87 dílků a prožijte své dny jako pravý král!
  • Dodává se s 51 tyčkami a 36 míčkovými konektory.

 

 


Hodnocení produktu Dětská stavebnice stavění pevnosti, bunkrů

4.4
47 hodnocení
2253
zákazníků již zakoupilo
91%
zákazníků doporučuje
24
uživatelských recenzí