Pro stažení souboru musíte zadat e-mail, na který jste tento produkt objednávali. Soubor mohou stáhnout pouze uživatelé, kteří produkt objednali a jimž byla objednávka odeslána.

Elektronika Příslušenství k telefonům Dětské chytré hodinky s kamerou a GPS lokátorem

Dětské chytré hodinky s kamerou a GPS lokátorem


Dětské hodinky s GPS lokátorem jsou skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí vést své děti k samostatnosti a zároveň je chtějí mít neustále pod dohledem Zobrazit více
Super cena
595 Kč
Dostupnost: Poslední 2 kusy
U vás již 24.06.
Počet lidí prohlížejících si produkt: 5
Naposled zakoupil/a: P. V.

 

Dětské hodinky s GPS lokátorem jsou skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí vést své děti k samostatnosti a zároveň je chtějí mít neustále pod dohledem. Tyto hodinky klasicky umožňují Vašemu dítěti sledovat aktuální čas, navíc ovšem disponují množstvím dalších praktických funkcí, jako je sledování pohybu a jeho historie nebo možností oboustranné komunikace. Dětské hodinky s GPS lokátorem vynikají svým stylovým sportovním designem a moderním dotykovým displejem. Díky tomu nemusíte mít strach, že se za jejich používání bude Vaše dítě stydět.

 

Podrobnosti:

 • Hodinky s pohodlným silikonovým páskem
 • Voděodolné provedení (IP65) – odolné běžné vlhkosti, dešti apod.
 • Dotykový displey 3,7 cm
 • Vestavěná kamera s rozlišením 1,3 Mpx
 • Výdrž až 100 hodin na jedno nabití 
 • Hodinky lze ovládat a sledovat pomocí mobilní aplikace, kterou lze stáhnout pomocí QR kódu pro Android a iOS.
 • GPS sledování aktuální polohy v reálném čase každých 90 vteřin
 • Poziční přesnost: cca 5 m
 • Možnost odesílání hlasových zpráv do hodinek
 • Možnost volání
 • Možnost nastavení režimu NERUŠIT
 • Funkce krokoměru a spánkového monitoringu dítěte
 • Ochrana před vypnutím hodinek dítětem nebo jinou osobou
 • Podpora nano SIM karty
 • Vhodné pro obvod zápěstí v rozmezí 13 – 18,5 cm
 • Rozměry hodinek: 50 x 40 x 12 mm

 

Ovládání přes mobilní aplikaci:

Pro propojení hodinek s vaším telefonem je do něj potřeba nainstalovat mobilní aplikaci „DOWEAR“, která je zdarma ke stažení v obchodě Google Play (Android) nebo App Store (iOS). Poté již můžete provádět veškeré nastavení a sledovat GPS lokaci daného zařízení. Sledování pomocí mobilní aplikace je jednoduché a efektivní. Aplikace umožňuje zobrazit aktuální polohu i historii pohybu ve zvoleném období. Kontrolovat historii lokací navíc můžete až 3 měsíce zpětně. 

 

SOS tlačítko pro případ nouze:

Pro případ nouze je na hodinkách přítomné SOS tlačítko, které slouží pro komunikaci s „tísňovými čísly“, která byla předem nakonfigurována prostřednictvím mobilní aplikace. Po jeho stisknutí zařízení automaticky vytočí první přednastavené telefonní číslo, pokud na hovor nikdo neodpoví, vytočí hodinky další přednastavená čísla. Do zařízení můžete uložit pomocí mobilní aplikace až 10 telefonních čísel. Vyšle-li dítě SOS hovor, ale příjemce hovor nepřijímá, zašle mu zařízení SMS zprávu s lokací.

 

Oboustranná komunikace:

GPS hodinky lze využít jako mobilní telefon, zavolat dítěti kdykoli budete potřebovat a ono vám bude schopno odpovědět přímo přes hodinky. Pomocí aplikace můžete dokonce určit, která telefonní čísla mohou Vaše dítě kontaktovat. Hodinky také umožňují nahrát krátkou hlasovou zprávu (max 15 sekund) a odeslat ji do mobilní aplikace nebo tajně odposlouchávat, co se děje v jejich okolí.

 

Vymezte hranice pohybu:

V mobilní aplikaci budete schopni zapnout krokoměr, díky kterému lze sledovat počet nachozených kroků nebo nastavit fuknci GEO fence a vytvořit tak vaší ratolesti virtuální bariéru. Po zadání zeměpisné šířky a délky si nastavíte v mapě oblast, ve které se může zařízení pohybovat. Můžete tak například vymezit vzdálenost vašeho dítěte na 100 metrů od svého bydliště a pokud tuto vzdálenost překročí, budete upozorněni push notifikací v mobilní aplikaci. Dítěti můžete také ihned na hodinky zavolat, abyste se ujistili, že je v pořádku.

Upozorňujeme, že funkce GEO fence pracuje se signálem GPS a pro správné fungování musí být hodinky neustále v otevřeném prostoru s výhledem na oblohu (ne např. v domě, průchodu apod.) a aktualizace polohy hodinek nastavena na nejčastější frekvenci (každou minutu),což má za následek rychlejší vybíjení baterie.

 

Baterie a výdrž:

V těle hodinek nalezneme vestavěnou baterii o kapacitě 400mAh, jejíž výdrž v úsporném režimu dosahuje až 100 hodin (výdrž se zkracuje v závislosti na vytížení hodinek). Při běžném používání je výdrž hodinek 1-3 dny, tedy obdobná výdrži dnešních smartphonů. Klesne-li kapacita baterie zařízení pod 20%, zašle zařízení upozornění do mobilní aplikace.  Dětské hodinky s GPS lokátorem zprovozníte jednoduše vložením neuzamknuté SIM karty s aktivním datovým tarifem. 

 

 


Hodnocení produktu Dětské chytré hodinky s kamerou a GPS lokátorem

5
3 hodnocení
Jak ověřujeme hodnocení?
218
zákazníků již zakoupilo
100%
zákazníků doporučuje


Může se hodit

Univerzální USB Adaptér - nabíječka 5V / 1A

Univerzální USB Adaptér - nabíječka 5V / 1A

Nabíječka, se kterou dobijete širokou škálu přístrojů s USB nabíjením

Super cena
44 Kč
USB Diktafon hlasový záznamník

USB Diktafon hlasový záznamník

Skrytý diktafon ve flash disku. Nahrávejte rozhovory kdekoliv aníž by to někdo věděl. Pravděpodobně…

Super cena
239 Kč
Miniaturní mobilní telefon L8STAR - Nejmenší na světě

Miniaturní mobilní telefon L8STAR - Nejmenší na světě

Nejmenší funkční telefon na světě - L8STAR BM10, aneb miniaturní kopie slavné Nokie 3310

Super cena
519 Kč

Dostupné varianty