Pro stažení souboru musíte zadat e-mail, na který jste tento produkt objednávali. Soubor mohou stáhnout pouze uživatelé, kteří produkt objednali a jimž byla objednávka odeslána.

Protipožární deka - Fire blanket


Buďte připraveni v případě nouze a mějte doma alespoň jednu deku! Alarmující skutečnost je že 48 % všech Zobrazit více
Cena 479   620 Kč -23% Dostupnost: Poslední 2 kusy
Počet lidí prohlížejících si produkt: 10
Naposled zakoupil/a: J. V.
 

Buďte připraveni v případě nouze a mějte doma alespoň jednu deku! Alarmující skutečnost je že 48 % všech domácích požárů začíná v kuchyni. Mít v kuchyni protipožární deku je jedno z nejdůležitějších rozhodnutí, které můžete udělat pro sebe a svou rodinu. Je to investice, která může zachránit vaši rodinu a ušetřit náklady na opravy v řádu desetitisíců korun.

 

Podrobnosti:

  • Připraveno za pár vteřin, její použití nevyžaduje žádné formální zaškolení a může ji používat kdokoli, ať už dospělý nebo dítě.
  • Bezpečně uhasí požár – Je vyrobena ze sklolaminátu testovaného při svařování, který vydrží až 550 stupňů Celsia.
  • Nevyžaduje žádnou údržbu – Je vždy připravena k použití a je to jasná volba z několika důvodů: bez data vypršení platnosti, bez možnost selhání, bez potřeby každoroční údržby.
  • Snadné čištění – Po použití nebudete mít nepořádek a je šetrná k životnímu prostředí, protože při vystavení teplu nevydává toxické výpary.
  • Zastavuje smrtící žár – Jednou z největších výhod je to, že vám umožňuje uniknout před požárem, a to tak, že si ji omotáte kolem těla a ona bude fungovat jako bariéra; jen se přikryjte protipožární dekou a utíkejte do bezpečí.
  • Rozměry 120x120 cm

Snadné použití:

  1. Jednoduše deku vytáhněte, rozložte ji doširoka a pomalu ji přehoďte přes místo požáru.
  2. Zaduste oheň - Položte deku opatrně na oheň, abyste ho uhasili během několika sekund Nezapomeňte dát ruce za deku, abyste byli chráněni.
  3. Vypněte jakýkoli zdroj tepla - Jakmile budete mít deku přes plameny, vypněte jakýkoli zdroj tepla. Tím se zkrátí doba, za kterou se oheň uhasí.

 

 


Hodnocení produktu Protipožární deka - Fire blanket

0
0 hodnocení
9
zákazníků již zakoupilo
100%
zákazníků doporučuje